filter_list
 Fordonsval/filter

Plast/poddar, fästen

Mini (Cadetti, Micro, J60)
Mini (Cadetti, Micro, J60)
Mini (Cadetti, Micro, J60)
Mini (Cadetti, Micro, J60)
Mini (Cadetti, Micro, J60)

FRONT PANEL MK14

40.12115.00-BA
282 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

FRONT PANEL MK20

40.14796.00-BA
423 kr
I lager

I lager

I lager

FRONT POD MK20

40.14795.00-BA
990 kr
I lager

I lager

I lager

REAR POD KG HULK CIK

40.14693.00-NE
986 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

SIDE PODS MINI EVO

10.14323.00-BA
634 kr
I lager

I lager

I lager

REAR POD KG HULK CIK 28mm, ASSY

10.14779.00-NE
2.253 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

FIXING REAR PODS KG TRIS/HULK 28mm

10.14695.00
986 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

KIT FIXING FOR REAR POD FL09/14 MINI

10.10222.00
1.360 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

FIXING REAR PODS KG CLOB/TRIS/RS3 28mm, ASSY.

10.13767.00
986 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

RUBBER CABLE PASS

20.2996.20
23 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

RUBBER SHOCK ABSORBER-SIDE POD

20.4885.20-NE
70 kr
I lager

I lager

I lager

RUBBER FOR REAR BUMPER Ø 28

20.1094.20
42 kr
I lager

I lager

I lager

BUSHING INTERNAL REAR BUMPER d.28

20.13547.10-NE
56 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

NUMMERPLÅTS DEKAL FL09/14

40.8845.04-GL
121 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

SPLIT PIN 2x54

40.6423.00
7 kr
I lager

I lager

I lager

SPHERIC LOCK FOR FRONT PANEL

20.3598.06
28 kr
I lager

I lager

I lager

FJÄDER 40mm

20.0918.06
29 kr
I lager

I lager

I lager

FJÄDER 50mm

20.0917.06
29 kr
I lager

I lager

I lager

SUPPORT BUMPER BLACK KG

40.11717.00-NE
169 kr
I lager

I lager

I lager

FIXING FOR CLOSED SPOILER KG CIK/20

40.11718.00
282 kr
I lager

I lager

I lager

MOUNTING PLATES FRONT POD DETACH. KG CIK/20

10.12088.00-NE
317 kr
I lager

I lager

I lager

BRACKETS FIXED PANEL MK20, ASSY.

10.15290.00
704 kr
I lager

I lager

I lager

BRACKET SUPPORT 160 L KG7

20.12008.06
121 kr
I lager

I lager

I lager

BRACKET SUPPORT PANEL LH MK20

20.15283.06-ZN
85 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

BRACKET SUPPORT PANEL RH MK20

20.15282.06-ZN
85 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

BRACKET SUPERIOR SUPPORT PANEL MK20

20.15284.06-ZN
92 kr
I lager

I lager

I lager

BRACKET LOWER SUPPORT PANEL MK20

20.15285.06-ZN
92 kr
I lager

I lager

I lager

BULT M10

40.0637.00
7 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

PINBULT M8x25 LOCTITE

40.8598.00-LO
18 kr
I lager

I lager

I lager

WASHER COUNTERSUNK M8

20.3614.10-LU
28 kr
I lager

I lager

I lager
DD (J125, S125, OKJ, OK)
DD (J125, S125, OKJ, OK)
DD (J125, S125, OKJ, OK)
DD (J125, S125, OKJ, OK)
DD (J125, S125, OKJ, OK)

PANEL KG 506

40.13328.00-BA
338 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

PANEL KG 508

40.15787.00-BA
1.369 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

FRONT POD KG 506

40.14139.00-BA
986 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

FRONT POD KG 507

40.15785.00-BA
1.245 kr
I lager

I lager

I lager

SIDE POD FL12/17 EVO

20.10601.18-BA
755 kr
I lager

I lager

I lager

REAR POD CLOB KG CIK/14 BLACK

40.11977.00
1.267 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

REAR POD 2015/2020 KG CLOB 30mm, ASSY.

10.12432.00-NE
2.030 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

REAR POD C3 CIK BLACK

40.15798.00-NE
1.498 kr
I lager

I lager

I lager

REAR PODS C3 APPENDICES

40.15958.00-NE
289 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

Rear Bumper XTR22. Approval: CIK.005-BR-30

KA670-N
1.348 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

Side for Rear Bumper XTR22. Approval: CIK.005-BR-30

KA671-N
215 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

FIXING REAR PODS KG CLOB/TRIS/RS3 30MM, ASSY.

10.13765.00
1.149 kr
I lager

I lager

I lager

FIXING REAR PODS KG TRIS/HULK 30mm

10.14778.00
986 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

RUBBER CABLE PASS

20.2996.20
23 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

RUBBER SHOCK ABSORBER-SIDE POD

20.4885.20-NE
70 kr
I lager

I lager

I lager

BUSHING INTERNAL REAR BUMPER d.30

20.13548.10-NE
56 kr
I lager

I lager

I lager

RUBBER KIT FOR SIDE POD SUPPORT

10.6474.00
352 kr
I lager

I lager

I lager

RUBBER FOR REAR BUMPER Ø 30

20.0332.20
42 kr
I lager

I lager

I lager

NUMMERPLÅTS DEKAL FL09/14

40.8845.04-GL
121 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

SPLIT PIN 2x54

40.6423.00
7 kr
I lager

I lager

I lager

SPHERIC LOCK FOR FRONT PANEL

20.3598.06
28 kr
I lager

I lager

I lager

FJÄDER 40mm

20.0918.06
29 kr
I lager

I lager

I lager

SUPPORT BUMPER BLACK KG

40.11717.00-NE
169 kr
I lager

I lager

I lager

FIXING FOR CLOSED SPOILER KG CIK/20

40.11718.00
282 kr
I lager

I lager

I lager

MOUNTING PLATES FRONT POD DETACH. KG CIK/20

10.12088.00-NE
317 kr
I lager

I lager

I lager

FIXING BRACKETS PANEL KG 508, ASSY

10.15863.00
1.034 kr
I lager

I lager

I lager

BRACKET SUPPORT 190L

20.8947.06
121 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

BRACKET SUPPORT PANEL 20X3X198

20.13319.06
85 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

BRACKET SUPPORT PANEL 506 20X3X198

20.13318.06
85 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

BULT M10

40.0637.00
7 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

PINBULT M8x25 LOCTITE

40.8598.00-LO
18 kr
I lager

I lager

I lager

WASHER COUNTERSUNK M8

20.3614.10-LU
28 kr
I lager

I lager

I lager
DD2
DD2
DD2
DD2
DD2

PANEL KG 506

40.13328.00-BA
338 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

PANEL KG 508

40.15787.00-BA
1.369 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

FRONT POD KG 506

40.14139.00-BA
986 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

FRONT POD KG 507

40.15785.00-BA
1.245 kr
I lager

I lager

I lager

SIDE POD FL12/17 EVO

20.10601.18-BA
755 kr
I lager

I lager

I lager

REAR POD FL09/14

20.8578.18-NE
1.065 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

REAR POD FL09/14 STRAIGHT Ø 30 ASSEMBLY

10.8742.00-NE
2.434 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

REAR POD C3 CIK BLACK

40.15798.00-NE
1.498 kr
I lager

I lager

I lager

REAR PODS C3 APPENDICES

40.15958.00-NE
289 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

Rear Bumper XTR22. Approval: CIK.005-BR-30

KA670-N
1.348 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

Side for Rear Bumper XTR22. Approval: CIK.005-BR-30

KA671-N
215 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

FIXING REAR PODS KG CLOB/TRIS/RS3 30MM, ASSY.

10.13765.00
1.149 kr
I lager

I lager

I lager

RUBBER CABLE PASS

20.2996.20
23 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

RUBBER SHOCK ABSORBER-SIDE POD

20.4885.20-NE
70 kr
I lager

I lager

I lager

RUBBER KIT FOR SIDE POD SUPPORT

10.6474.00
352 kr
I lager

I lager

I lager

RUBBER FOR REAR BUMPER Ø 30

20.0332.20
42 kr
I lager

I lager

I lager

NUMMERPLÅTS DEKAL FL09/14

40.8845.04-GL
121 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

SPLIT PIN 2x54

40.6423.00
7 kr
I lager

I lager

I lager

SPHERIC LOCK FOR FRONT PANEL

20.3598.06
28 kr
I lager

I lager

I lager

FJÄDER 40mm

20.0918.06
29 kr
I lager

I lager

I lager

SUPPORT BUMPER BLACK KG

40.11717.00-NE
169 kr
I lager

I lager

I lager

FIXING FOR CLOSED SPOILER KG CIK/20

40.11718.00
282 kr
I lager

I lager

I lager

MOUNTING PLATES FRONT POD DETACH. KG CIK/20

10.12088.00-NE
317 kr
I lager

I lager

I lager

REAR POD MOUNTING KIT FL09/14 STRAIGHT Ø 30

10.8741.00
1.369 kr
I lager

I lager

I lager

REAR POD SUPPORT BAR FL09/14 STRAIGHT

10.8733.00-CR
456 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

BUSHING REAR POD SUPPORT FL09/14

20.7195.10-LU
70 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

NYLON SPACER Ø 30 REAR POD FL09/14

20.7193.18
42 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

FIXING BRACKETS PANEL KG 508, ASSY

10.15863.00
1.034 kr
I lager

I lager

I lager

BRACKET SUPPORT 160 L KG7

20.12008.06
121 kr
I lager

I lager

I lager

BRACKET SUPPORT 190L

20.8947.06
121 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

BRACKET SUPPORT PANEL 20X3X198

20.13319.06
85 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

REAR POD BRACKET SUPPORT FL09/14

20.14503.06
183 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

BRACKET SUPPORT PANEL 506 20X3X198

20.13318.06
85 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

FRONT PANEL 508 BRACKET SUPPORT

20.15917.06-ZN
94 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

BULT M10

40.0637.00
7 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

PINBULT M8x25 LOCTITE

40.8598.00-LO
18 kr
I lager

I lager

I lager

WASHER 8x18x3

20.3527.06
18 kr
I lager

I lager

I lager

WASHER COUNTERSUNK M8

20.3614.10-LU
28 kr
I lager

I lager

I lager
KZ
KZ
KZ
KZ
KZ

PANEL KG 506

40.13328.00-BA
338 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

PANEL KG 508

40.15787.00-BA
1.369 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

FRONT POD KG 506

40.14139.00-BA
986 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

FRONT POD KG 507

40.15785.00-BA
1.245 kr
I lager

I lager

I lager

SIDE POD FL12/17 EVO

20.10601.18-BA
755 kr
I lager

I lager

I lager

REAR POD CLOB KG CIK/14 BLACK

40.11977.00
1.267 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

REAR POD 2015/2020 KG CLOB 30mm, ASSY.

10.12432.00-NE
2.030 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

REAR POD C3 CIK BLACK

40.15798.00-NE
1.498 kr
I lager

I lager

I lager

REAR PODS C3 APPENDICES

40.15958.00-NE
289 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

Rear Bumper XTR22. Approval: CIK.005-BR-30

KA670-N
1.348 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

Side for Rear Bumper XTR22. Approval: CIK.005-BR-30

KA671-N
215 kr
Fåtal i lager

Fåtal i lager

Fåtal i lager

FIXING REAR PODS KG CLOB/TRIS/RS3 30MM, ASSY.

10.13765.00
1.149 kr
I lager

I lager

I lager

FIXING REAR PODS KG TRIS/HULK 30mm

10.14778.00
986 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

RUBBER CABLE PASS

20.2996.20
23 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

RUBBER SHOCK ABSORBER-SIDE POD

20.4885.20-NE
70 kr
I lager

I lager

I lager

BUSHING INTERNAL REAR BUMPER d.30

20.13548.10-NE
56 kr
I lager

I lager

I lager

RUBBER KIT FOR SIDE POD SUPPORT

10.6474.00
352 kr
I lager

I lager

I lager

RUBBER FOR REAR BUMPER Ø 30

20.0332.20
42 kr
I lager

I lager

I lager

NUMMERPLÅTS DEKAL FL09/14

40.8845.04-GL
121 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

SPLIT PIN 2x54

40.6423.00
7 kr
I lager

I lager

I lager

SPHERIC LOCK FOR FRONT PANEL

20.3598.06
28 kr
I lager

I lager

I lager

FJÄDER 40mm

20.0918.06
29 kr
I lager

I lager

I lager

SUPPORT BUMPER BLACK KG

40.11717.00-NE
169 kr
I lager

I lager

I lager

FIXING FOR CLOSED SPOILER KG CIK/20

40.11718.00
282 kr
I lager

I lager

I lager

MOUNTING PLATES FRONT POD DETACH. KG CIK/20

10.12088.00-NE
317 kr
I lager

I lager

I lager

FIXING BRACKETS PANEL KG 508, ASSY

10.15863.00
1.034 kr
I lager

I lager

I lager

BRACKET SUPPORT 190L

20.8947.06
121 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

BRACKET SUPPORT PANEL 20X3X198

20.13319.06
85 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

BRACKET SUPPORT PANEL 506 20X3X198

20.13318.06
85 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

BULT M10

40.0637.00
7 kr
Ej i lager

Ej i lager

Ej i lager

PINBULT M8x25 LOCTITE

40.8598.00-LO
18 kr
I lager

I lager

I lager

WASHER COUNTERSUNK M8

20.3614.10-LU
28 kr
I lager

I lager

I lager
Tillbaka